!!!

ІНФОРМАЦІЯ  про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості у січні-листопаді 2021 року

ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості у січні-листопаді 2021 року

Впродовж січня – листопада 2021 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 3753 безробітних, що на 216 безробітних більше ніж у січні-листопаді 2020 року. Серед загальної чисельності безробітних – 67,1% (2519) складали жінки, 25,9 % (972) - молодь до 35 років, 59,4% (2228) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 311 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).

До уваги дорослого населення!

Пропонуємо навчання в закладі сучасного європейського рівня - Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Саме тут у Вас є можливість отримати одну з тридцяти актуальних робітничих професій в сфері послуг, будівництва, промисловості, або підвищити кваліфікацію до вищого розряду.