Інформація щодо протидії домашньому насиллю управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації,  надає інформацію що координацію за своєчасність та належність вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству здійснює сектор з питань підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення. Водночас повідомляємо, що в територіальних громадах району визначені спеціалісти, що здійснюють роботу з соціального захисту населення та роботу з сім’ями/особами, що потрапили в складні життєві обставини, та відповідають за напрямок щодо протидії домашньому насильству. Особам, які постраждали від домашнього насильства надається соціально-психологічна підтримка. У разі існування, в наслідок вчинення домашнього насильства або інших обставин загрози життю чи здоров’ю особи, в тому числі дитини, про це негайно інформується уповноважений підрозділ органу Національної поліції за номером телефону 102 для вжиття спеціальних заходів до припинення насильства, недопущення його продовження чи повторного вчинення.

1547 - цілодобово фахівці готові надати психологічну підтримку, консультацію та зареєструвати відповідне звернення до державних органів

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.