14.07.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів: державним виконавцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.

На початку заходу фахівець центру зайнятості проінформувала присутніх про стан ринку праці міста та району, перспективи їх розвитку, презентувала соціальні послуги, що надає служба зайнятості та її можливості в укомплектуванні вакантних робочих місць. Також ознайомила з  сучасними підходами для отримання послуг: електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема створення «Електронного кабінету безробітного». Розкрила переваги легальної зайнятості, ризики нелегального працевлаштування та загрози нелегальної трудової міграції. Розповіла про державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%" і про нову програму для ветеранів з усіх регіонів України, яка дає можливість отримати грошову допомогу на навчання!

Богдан Балінський презентував роботу органів юстиції, зупинився на новаціях, запроваджених Міністерством юстиції України, ознайомив з електродними сервісами ( Єдиний реєстр боржників, платформа Дія). Надав інформацію, як проходять стягнення, хто попадає в категорію боржників.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання, які зазвичай потребують звернення до юридичних консультацій.Фото без описуФото без опису