Білгород - Дністровського району Одеської області

РІШЕННЯ (проект)

Про план  діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

Маразліївської сільської ради на 2024 рік

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності,  сільська рада

1. Затвердити план  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Маразліївської сільської ради на 2024 рік (додається).

2. План  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Маразліївської сільської ради на 2024 рік оприлюднити на офіційному сайті громади та на дошках оголошень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань

прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності (голова комісії Пестов О.В.)

Сільський голова                                                                    Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«04»  грудня 2023 року

_______ - VІІІ

до рішення сільської ради

від 04.12.2023 р. № ___-VІІІ

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Маразліївської сільської ради на 2024 рік

Назва проекту рішень

Мета видань

Термін підготовки

Найменування організацій

1.

Про встановлення ставок та пільг земельного податку та орендної плати на 2025 рік.

Затвердження ставок земельного податку по сільській раді землекористувачам на 2025 рік.

Квітень-травень 2024 року

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності.

2.

Про встановлення єдиного податку на території сільської ради на 2025 рік.

3.

Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку на території сільської ради на 2025 рік.

Встановлення розміру місцевих податків і зборів

на території сільради.

4.

Про встановлення ставок та пільг на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2025 рік.

5.

Про встановлення ставки акцизного податку для підакцизних товарів.

6.

Про встановлення тарифу на питне водопостачання.

Встановлення тарифу на питне водопостачання

для сіл сільради.

Січень-березень 2024 року

7.

Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності.

Затвердження Положення

Вересень 2024 року

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності та з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

8.

Про затвердження  порядку здійснення  роздрібної торгівлі через дрібно роздрібну торгівельну мережу шляхом використання засобів пересувної мережі (автомагазини, автокав’ярні, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки).

Затвердження

порядку здійснення  роздрібної торгівлі через дрібно роздрібну торгівельну мережу шляхом використання засобів пересувної мережі.

Січень-лютий 2024 року

Секретар сільської ради                                         Інна МОСКАЛЕНКО

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Маразліївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва