Наші тіла - це наші сади - наші заповіти - наші садівники"

Китайське прислів'я
Правильний, здоровий стиль життя необхідно виховувати із самого народження та систематично привчати себе зберігати отриманий природою потенціал. Саме тому харчування школярів потребує особливої уваги, так як процес навчання вимагає високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами.

З 1 січня 2021 року введено в дію новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, вимоги якого базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розробив курси для підвищення кваліфікації спеціалістів, що здійснюють роботу з харчування дітей в закладах освіти.

Отримавши від фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості інформацію стосовно вищезазначених курсів, 34 кухаря та шеф-кухаря закладів освіти Білгород-Дністровської об’єднаної територіальної громади виявили бажання пройти навчання за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти», за фінансової підтримки Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради.

З 29 листопада по 3 грудня 2021 року, слухачі першої групи успішно опанували нові навички та підвищили кваліфікацію. Процес навчання відбувався у дистанційному форматі, але це зовсім не завадило отримати такі необхідні знання в повній мірі. Ось, що зазначила одна із слухачок Наталя: «Дуже вдячні викладачу за доступну та корисну інформацію, яку було приємно слухати». Всі вдало опанували курс в повному обсязі та отримали посвідчення про проходження курсів цільового призначення.

Впевнені, що слухачі наших курсів внесуть вагомий внесок в правильну організацію харчування школярів. Адже розумна дитина – це прекрасно, але перш за все вона має бути здоровою.

Директор Н.М. Принц

Земляна (04849)35861

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису