ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості у січні - травні 2022 року

Впродовж січня - травня 2022 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 1988 безробітних, що на 898 безробітних менше ніж у січні - травні 2021 року. Серед загальної чисельності безробітних –71,3% (1417) складали жінки, 23,3 % (463) - молодь до 35 років, 57,8% (1150) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 175 осіб з числа вивільнених громадян (звільнені у зв’язку зі скороченням, реорганізацією, ліквідацією підприємств, установ, організацій).

ЗМІ про нас

Директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц дала інтерв'ю кореспонденту Першого Муніципального каналу. Тема розмови – ринок праці та підтримка роботодавців в умовах воєнного стану.

2 червня 2022 року для клієнтів Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості була проведена консультація із залученням соціальних партнерів – Головного управління ПФУ в Одеський області

Співробітник відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб - Марунченко Лариса, надала інформацію з питань пенсійного законодавства, зокрема, розміру страхового стажу необхідного для призначення пенсії в майбутньому та переваг легального працевлаштування. Учасників семінару поінформували про функціонування веб-порталу електронних послуг ПФУ.

УВАГА

Шукаєш роботу самостійно – скануй QR-код.

.