2 червня 2022 року для клієнтів Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості була проведена консультація із залученням соціальних партнерів – Головного управління ПФУ в Одеський області

Дата: 08.06.2022 13:52

Співробітник відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб - Марунченко Лариса, надала інформацію з питань пенсійного законодавства, зокрема, розміру страхового стажу необхідного для призначення пенсії в майбутньому та переваг легального працевлаштування. Учасників семінару поінформували про функціонування веб-порталу електронних послуг ПФУ.

Головна мета служби зайнятості - щоб кожен громадянин України мав гідну роботу та винагороду за неї, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами. Співпраця з фахівцями інших галузей дозволяє нашим клієнтам отримати корисні рекомендації щодо вирішення різноманітних питань, здійснити комплексний підхід до розгляду тієї чи іншої проблеми.