Білгород - Дністровський міськрайонний центр зайнятості, у рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації зайнятості, інформує про підсумки інспекційної кампанії Державної служби України з питань праці щодо виявлення неоформлених трудових відноси

Впродовж 3 місяців інспекційної кампанії проведено 3 030 інспекційних заходів та виявлено 11 724 працівники, допущених до роботи без оформлення трудових відносин.

.

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості, у рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації  зайнятості, продовжує інформування роботодавців, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно.

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес