09.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профінформаційний захід сумісно з головним спеціалістом відділу забезпечення поповнення бюджету № 2 фінансово – економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Крижанівською Оленою Михайлівною.

Спеціаліст ПФУ надала інформацію з питань пенсійного законодавства, зокрема, звернула увагу на розмір страхового стажу необхідний для призначення пенсії в майбутньому та розкрила переваги легального працевлаштування. Учасників семінару поінформували про функціонування веб-порталу електронних послуг, реєстрацію в системі смс-інформування Пенсійного фонду України, а також стосовно  пріоритетного напрямку державної політики щодо детінізації заробітної плати (легалізація заробітної плати).

На заході головною метою було допомогти слухачам сформувати бізнес-ідею, виявити у собі здібності до підприємництва, напрацювати концепцію реалізації свого бізнесу та шляхи його розвитку.

Провідний фахівець центру зайнятості ознайомила присутніх з актуальними професіями на ринку праці в нашому регіоні, розповіла про державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%". Надала інформацію щодо навчання в Одеському ЦПТО.

Наприкінці семінару головний спеціаліст ПФУ та фахівець центру зайнятості відповіли на усі запитання. Обговорили шляхи подолання труднощів, які виникають під час пошуку роботи.


Фото без описуФото без опису