Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область 

Р І Ш Е Н Н Я  

 

Про затвердження  Програми взаємодії відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Б-Дністровської РД(В)А з органами місцевого самоврядування  Маразліївської сільської територіальної громади

на 2023 рік та виділення коштів з вільного залишку

        

Відповідно до ст.26, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », з метою забезпечення управління в сфері містобудування, архітектури, інфраструктури і житлово-комунального господарства та координації діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення збалансованого економічного розвитку на території Маразліївської сільської територіальної громади Білгород-Дністровського району на 2023рік та виділити кошти в сумі 20 000,00грн, Маразліївська сільська рада

 

 

           ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму взаємодії відділу містобудування, архітектури, інфраструктури і житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської районної державної (військової)адміністрації Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації з органами місцевого самоврядування Маразліївської сільської територіальної громади на 2023 рік (далі - Програма), що додається. 
  2. Виділити кошти з вільного залишку на виконання Програми взаємодії відділу містобудування, архітектури, інфраструктури і житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської районної державної (військової)адміністрації Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації з органами місцевого самоврядування Маразліївської сільської територіальної громади на 2023 рік в сумі 20 000,00грн.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності ( голова Станков М.М. ).

 

Маразліївський сільський голова                                                                 Віктор ТОПОР

 

 

С. Маразліївка

«25» квітня  2023 року

№        - VІІI