Білгород - Дністровського району Одеської області

РІШЕННЯ

Про  внесення змін та доповнень до рішення сесії Маразліївської сільської ради від 23.12.2022року №898- VІІI «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади на 2023рік»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію Городецької А.А. про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №898 - VІІI „ Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2023 рік” про надання згоди на перерозподіл коштів загального фонду в сумі 150 000,00грн,  Маразліївська сільська рада

1. Перерозподілити кошти загального фонду Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради в сумі 150 000,00грн на закупівлю будівельних матеріалів для ремонту даху Широківського НВК, а саме:
    1. Закупівлю рубероїду в сумі 51 000,00грн;
    2. Закупівлю мастіки в сумі 99 000,00грн.
  2. Головному спеціалісту-бухгалтеру  Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради здійснити нарахування затверджених коштів для  Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради на  2023 рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова - Станков М.М).

Сільський голова                                                                           Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«25» квітня  2023 року