Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №898-VІІI «Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади на  2023 рік»

Керуючись ст.26, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », на підставі  статті 102, 103, ч.7 та ч.8 статті 78, ст.72  Бюджетного кодексу України”, враховуючи потреби у розподіленні вільних залишків місцевого бюджету, який утворився на кінець 2022року по загальному фонду та спеціальному  фонду бюджету розвитку,  Маразліївська сільська рада

1. Внести зміни та доповнення до рішення Маразліївської сільської ради від 23 грудня 2022 року №898 - VІІI „ Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2023 рік”:

1.1   У  пункт  1 абзаці другому

цифру «6 787 600,00грн.» замінити на цифру «7 356 600,00грн.» .

1.3. У  пункті  1 абзаці третьому

Затвердити профіцит загального фонду бюджету Маразліївської сільської ради у сумі 569 000,00грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду  до спеціального фонду  (бюджету розвитку) згідно з додатком  № 2 до цього рішення.

Затвердити дефіцит спеціального фонду бюджету Маразліївської  сільської ради у сумі 569 000,00 грн , джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до спеціального фонду  згідно з додатком  № 2 до цього рішення.

1.  Внести зміни за бюджетними призначеннями головним розпорядникам коштів бюджету сільської ради на 2023 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами ,у тому числі по загальному фонду  та спеціальному фонду, згідно з додатком  № 3  до цього рішення.
  2. Внести зміни до переліку  об’єктів ,фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об’єктів виробничої ,комунікаційної   та соціальної інфраструктури за об’єктами , затвердити обсяг бюджету розвитку  сільського бюджету у сумі

569 000,00  грн.

1. В  додатки  1, 2, 3, 6  внести зміни та доповнення, додатки додаються.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  економіки, бюджету, фінансів та комунального господарства (голова – Станков М.М.)

Сільський голова                                                                           Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«25» квітня 2023 року