Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я ( ПРОЄКТ)

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації  із землеустрою

щодо проведення інвентаризації земель

комунальної власності

Відповідно до  статей 12, 83, пп. 27, 28 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану»  від 24.03.2022року №2145, Законом України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23 травня 2012 р. № 513 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Маразліївської сільської ради

1.Провести  інвентаризацію земель комунальної власності    площею 72  га на території Маразліївської сільської ради з метою наступної передачі в оренду на земельних торгах.

2.Відділу земельних відносин Маразліївської сільської ради замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності і надати її для розгляду та затвердження в порядку передбаченому чинним законодавством, на сесію сільської ради.

3.Оплату послуг з проведення землевпорядних робіт здійснити з джерел незаборонених чинним законодавством.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва,та архітектури (голова комісії  ПИСАРОГЛО І.В.)

Сільський  голова                                          Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка