УКРАЇНА

                                                      Маразліївська сільська рада

                                        Білгород-Дністровський район Одеська область

                                                                Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЄКТ)

 

Про надання дозволу гр. України Вороні Надії Яковлівні на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення    Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області  для передачі безоплатно у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

      Керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, , Закону України  № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ОД № 0103647 від 28.02.1997 року, виданий Вороні Валентині Ісідорівні та свідоцтва про право на спадщину за №842 від 03.09.2019 р., розглянувши  клопотання Ворони Надії Яковлівни.,  Маразліївська сільська рада 

 ВИРІШИЛА:

     1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. . Вороні Надії Яковлівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  із земель сільськогосподарського призначення,  орієнтовною площею 5,35 га, зі зміною цільового призначення на  01.01-.для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка розташована на території Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської  області (за межами населеного пункту).

  2. Рекомендувати гр. Вороні Надії Яковлівні звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для виготовлення технічної документації із  землеустрою   на земельну ділянку.

 3. Розроблену  у встановленому законодавством порядку технічну документацію із   землеустрою подати на затвердження чергової сесії  Маразліївської сільської  ради. 

 

 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

      

 

                         Сільський  голова                                           Віктор ТОПОР

 

 

    с.  Маразліївка

   «_____» __________  2023  року

           №   ­­­­______ -VIII