Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду СФГ «МАРС» для обслуговування господарських будівель та споруд, загальною площею 2,1024 га, кад. № 5120884200:01:001:0363 за адресою: Одеська область Білгород-Дністровський район, с. Маразліївка, вул. Сонячна, 120.

Керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 122, 124, 125, Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, Закону України № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»», розглянувши заяву голови СФГ «МАРС» Топор Л. П., Маразліївська сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду СФГ «МАРС» для обслуговування господарських будівель та споруд, із земель комунальної власності Маразліївської сільської ради, загальною площею 2,1024 га, кад. № 5120884200:01:001:0363 за адресою: Одеська область Білгород-Дністровський район, с. Маразліївка, вул. Сонячна, 120.

2. Передати гр. України голові СФГ «МАРС» Топор Людмилі Петрівні на умовах оренди  терміном на 25 (двадцять п’ять) років земельну ділянку загальною площею: 2,1024 га, кадастровий номер: 5120884200:01:001:0363, цільове призначення 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення, яка знаходиться за адресою: Одеська область Білгород-Дністровський район, с. Маразліївка, вул. Сонячна, 120.

3. Рекомендувати голові СФГ «МАРС» Топор Людмилі Петрівні укласти з Маразліївською сільською радою відповідний договір на умовах оренди терміном на 25 (двадцять п’ять) років згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Сільський  голова                                                                               Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка

квітня 2023 року