IMG-25b0cfecdbc7ff6d14e0d49c3fb99c8d-V (1).jpg

IMG-4d73458333101df6a773063adf1a57ad-V (1).jpg 

Кожна людина живе у своєму афективному просторі. Одні люди спроможні розпізнавати величезну гаму переживань, іншим це недоступно: деякі вміють контролювати інтенсивність вияву своїх емоцій, другі неспроможні до цього. Адже емоції супроводжують різні прояви життєдіяльності людини і є одним із головних механізмів внутрішньої регуляції її психічної діяльності та поведінки.

Психологом Білгород-Дністровського районного відділу Оленою Чумак для суб’єктів пробації було проведено тренінгове заняття на тему: «Емоції - дивовижний світ». Метою тренінгу є формування емоційного інтелекту підоблікових відділу пробації, розуміти власні емоції та емоції оточуючих.

В ході тренінгу було роз’яснено початок формування емоційного світу особистості можливість тренування емоційної компетентності, розвивати емоційний світ особистості, а також вміння конструктивно управляти та усвідомлення своїх емоцій. Так як, саме на цій основі базується підвищення рівня емоційної компетентності та пролонгована у часі і націлена на те, щоб за будь-яких умов навчити особистість будувати відносини як із самим собою, так і з іншими.

Під час заняття у суб’єктів пробації виникали деякі питання, що до емоційної поведінки і конструктивного спілкування, на що їм було надано обґрунтовані відповіді та підведені підсумки групової роботи. Наприкінці заходу, психологом уповноваженого органу з питань пробації були надані практичні рекомендації як справлятися з власними негативними емоціями та почуттями, а також підкреслила, що емоційна поведінка людини вдосконалюється упродовж усього його життя.