16 лютого 2023 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеські області  проведено семінар на тему: «Психоактивні речовини і здоров’я» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Захід проводився провідним інспектором уповноваженого органу з питань пробації Тетяною Товстигою спільно з лікарем – психіатром КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради» Антоніною Качалкою.

Метою заходу було ознайомити учасників семінару з етапами формування залежності та наслідки їх подолання, сприяння в усвідомленні причин вживання ПАР.

Під час заходу  обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків. До того ж, ангажували питання чому, знаючи якої шкоди завдають ці речовини здоров’ю, ми  намагаємося випробувати себе і часто потрапляємо у «пастку» залежності, з якої важко, а то й взагалі неможливо вибратися. В процесі роботи відбувся конструктивний зворотній зв'язок  з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями,  досвідом, а також відповідального ставлення до власного здоров’я.

«Психоактивні речовини і здоров’я»

16 лютого 2023 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеські області проведено семінар на тему: «Психоактивні речовини і здоров’я» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Захід проводився провідним інспектором уповноваженого органу з питань пробації Тетяною Товстигою спільно з лікарем – психіатром КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради» Антоніною Качалкою.

Метою заходу було ознайомити учасників семінару з етапами формування залежності та наслідки їх подолання, сприяння в усвідомленні причин вживання ПАР.

Під час заходу обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків. До того ж, ангажували питання чому, знаючи якої шкоди завдають ці речовини здоров’ю, ми намагаємося випробувати себе і часто потрапляємо у «пастку» залежності, з якої важко, а то й взагалі неможливо вибратися. В процесі роботи відбувся конструктивний зворотній зв'язок з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями, досвідом, а також відповідального ставлення до власного здоров’я.Возможно, это изображение 7 человек, люди сидят и в помещении