19 січня 2023 року працівниками  Білгород-Дністровської міської бібліотеки ім. Горького для під облікових осіб Білгород-Дністровського районного відділу   пробації була проведена виховна година до Дня Соборності України.

Мета заходу спрямована на духовне об’єднання всього населення країни, єдність її громадян незалежно від їхньої національності, нагадування про незліченні жертви, яків продовж віків були принесені українським народом за незалежність і цілісність України та вшанування їхньої світлої пам’яті.
  Присутнім розповіли про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історичномотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Також говорили про історію виникнення свята та його значення в сьогоденні.

Наприкінці заходу учасникам було наголошено, що соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Вона передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

20230119_092648.jpg