Кар’єрний радник філії Оксана Долготер презентувала основні послуги ДСЗ, ознайомила з актуальними вакансіями. Повідомила про можливість отримати нову професію або підвищити кваліфікацію в Одеському ЦПТО, отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Також слухачі, які перебувають у пошуку роботи, отримали детальні роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків нелегальної зайнятості.

Лариса Марунченко - заступник начальника відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб Головного управління Пенсійного Фонду України в Одеській області детально розповіла про особливості обчислення страхового стажу, терміни та умови виходу громадян на пенсію, вплив заробітної плати на розрахунок пенсійного забезпечення. Рекомендувала контролювати сплату страхових внесків роботодавцем у реєстрі застрахованих осіб за допомогою онлайн-сервісів Пенсійного фонду України: СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг.

Наприкінці заходу безробітні громадяни мали можливість отримати індивідуальні роз’яснення. Такі заходи підвищують рівень поінформованості населення з питань пенсійного забезпечення та сприяють захисту прав громадян.