20220922_091037.jpg

 

22 вересня 2022 року старшим інспектором Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області капітаном внутрішньої служби Альоною Боболєвою спільно з спеціалістом Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб Юлією Вороніною проведений тренінг на тему: «Попередження проявів насильства» для засуджених міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Мета  заходу -  поінформувати учасників про види насилля, причини та наслідки їх скоєння. 

Представник Центру ознайомила суб’єктів пробації з поняттям «насильство», а також проінформувала про види насильства. Зосередила увагу підоблікових саме на протидії психологічного та фізичного домашнього насильства, разом з'ясували причини поведінки учасників насильства.

Під час проведення групового заходу обговорили ефективні техніки взаємодії сторін в конфліктних ситуаціях та толерантному відношенню. Старшим інспектором уповноваженого органу з питань пробації були надані практичні рекомендації суб’єктам пробації як уникнути ситуації насильства та як навчитися говорити про це.