Увага Увага Увага  Жителям міста та району Білгород-Дністровський!

Увага Увага Увага  Жителям міста та раи?ону Білгород-Дністровськии?!  Бажаєте отримати, або змінити професію? Одеськии? центр професіи?но-технічноі? освіти допоможе Вам в цьому.  Вже з 1.06.2020 року центр починає новий набір на навчання.

Пункт екстреної медичної допомоги та медицини катастроф с. Маразліївка отримав нову спец техніку

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций передав бригадам «швидкої допомоги» ключі від 85 авто. Отримали такий гарний, для покращення своєї роботи подарунок, і працівники пункту екстреної медичної допомоги та медицини катастроф с. Маразліївка.

Шановні платники податків

Шановні платики податків, не допускайте виникнення заборгованості зі сплати єдиного  соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування           Чорноморське  управління ГУ ДПС в Одеській області, звертає увагу суб’єктів господарювання  на необхідність своєчасної сплати та погашення існуючої заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ). Своєчасна сплата ЄВ гарантує громадянам конституційне право на захист, а це: соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків або професіональних захворювань, пенсійне забезпечення.        Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»        (зі змінами та доповненнями) (далі-Закон № 2464) визначаються правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку ЄВ, умови та порядок його  нарахування,  сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку.