Консультування суб’єктів пробації

Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості

Робота – найкращі ліки від усіх бід.

Ернест Хемінгуей 

 Відповідно до спільного плану заходів соціально-виховної роботи із клієнтами пробації, 28.07.2020 року фахівець Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Тетяна Тараненко спільно                                       із спеціалістом Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості в режимі zoom -конференції організували та провели консультування клієнтів пробації.

Під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна ознайомила з основними положеннями Законів України                         «Про зайнятість» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», правами та обов’язками безробітних, станом ринку праці.

Також,  Касаткіна В. під час консультації детально розповіла  про умови реєстрації у Державній службі зайнятості, нарахування допомоги по безробіттю. Ознайомила з основними послугами служби зайнятості та розповіла про нові можливості одержання соціальних послуг завдяки розвитку форм роботи:

  • навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, стажування;

  • підбір громадських та сезонних робіт;

  • профінформаційні та профконсультаційні послуги;

  • профвідбір;

  • отримання професійної освіти в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

По завершенню консультації, слухачам було надано відповіді на всі поставлені ними запитання та ознайомлено з буклетною продукцією служби зайнятості.

За сприяння органу пробації особи, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі мають змогу отримувати інформацію для активізації пошуку роботи як механізму реалізації мотивації до трудової діяльності, їх ресоціалізації та мотивування до позитивних змін в житті.

 

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації»

Фото без опису