БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

ІНФОРМАЦІЯ про ринок праці та надання послуг Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості за період січень - червень 2020 року  Впродовж січня - червня 2020 року послугами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості користувалися 2501 безробітний, що на 1178 безробітних більше ніж у січні-червні 2019 року. Серед загальної чисельності безробітних – 63,9% складали жінки (1597),  28,9 % (722) - молодь до 35 років, 50,0% (1251) – мешканці сільської місцевості. Мали статус безробітного 108 осіб з числа вивільнених громадян.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

УВАГА!  6 червня 2020 року набрав чинності новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. Допомога тепер може виплачуватися ФОП, в тому числі які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами (тобто сплачували ЄСВ).