Тренінгове заняття «Алкоголізм - дорога в нікуди»

Поки ти не здатний сказати «ні»,

твоє «так» безглуздо.

( Ошо )

18 серпня 2020 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак було проведено тренінгове заняття з під обліковими суб’єктами пробації на тему «Алкоголізм - дорога в нікуди».

Метою даного заходу було  реально оцінити ситуацію, що склалася, зрозуміти та усвідомити причини виникнення алкогольної залежності, знайти їм позитивну заміну і створити програму, спрямовану на тверезий спосіб життя.

В ході заняття обговорювались фактори, що чинять позитивний влив на тверезий спосіб життя, присутні навчалися робити усвідомлений, аргументований вибір, конструктивно відстоювати власні кордони. Суб’єкти пробації оцінювали сфери свого життя та визначали конкретні кроки для покращення тих сфер, що знаходяться в незадовільному рівні.

Олена Чумак

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області