Переможці гри "Джура-2019"-гордість Маразліївської сільської ради

Зберігаючи славні традиції своїх предків, учні Широківського НВК та їх наставники роблять шляхетну справу – гартуючи дух і тіло, творять сильне незламне покоління захисників України. Саме вони, ось такі молоді, енергійні, вибрали такий вид гри, в якій перевіряють і випробовують себе на здатність переборювати труднощі, робити добро, захищати рідну землю. У цій грі школярі формують характер, опановують навички, які згодом стануть в нагоді у житті.Учасники команди "Молоде покоління" власним прикладом надихатимуть юних українців і дорослих громадян долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично.Ми гордимося вами, джури, ви - достойні продовжувачі кращих козацьких традиції України! Так тримати!

Оздоровлення дітей пільгових категорій Маразліївської сільської ради

15 червня цього року стартувала літня відпочинкова кампанія, організована Управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради.  Ось і настала довгоочікувана та омріяна пора літніх канікул, яскравих вражень, позитивних емоцій, період зміцнення здоров’я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод! Як правило, найкращий літній відпочинок відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво, різноманітно та з користю проводить дозвілля. Щоліта діти пільгового контингенту Маразліївської сільської ради мають гарну можливість (за кошти з місцевого бюджету) відпочити у дитячому таборі «Медик-2», що знаходиться в смт. Сергіївка (Білгород-Дністровський район Одеська область). Відпочиваючи на березі Чорного моря школярі насолоджуються літніми канікулами та просто класно проводять час на дискотеках, прогулянках, екскурсіях та біля теплої водички.

ПІДТРИМКА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ – ЦЕ БЕЗПОСЕРЕДНЯ ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ

В 2018 році в Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Маразліївка з’явилася нова стоматологічна установка, яку придбали за кошти з місцевого бюджету. Нове обладнання дає можливість лікарю-стоматологу надавати якісні медичні послуги населенню та обслуговувати протягом дня більшу кількість людей, ніж це було раніше. Ця установка передбачена для багатьох видів робіт лікаря, проста в обслуговуванні та зручна у виконанні різних медичних процедур.  Робота з оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів Маразліївської ОТГ триватиме і надалі.

У Маразліївській об’єднаній територіальній громаді розпочато роботу щодо створення та функціонування добровільного пожежно-рятувального підрозділу (місцевої пожежної команди). Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України визначено, що до повноважень органів місцевого самоврядування належить ряд заходів, в тому числі: забезпечення цивільного захисту на відповідній території та керівництво створеними ними аварійно-рятувальними службами, формуваннями та спеціалізованими службами цивільного захисту, місцевою та добровільною пожежною охороною, забезпечення їх діяльності та здійснення контролю за готовністю до дій за призначенням; Хочеться відмітити, що відповідно до вимог державних будівельних норм радіус обслуговування пожежних депо складає 3 км по дорогах загального користування. Проте існуючі пожежно-рятувальні підрозділи Білгород-Дністровського району, нормативно не охоплюють всю територію, радіус їх обслуговування в сільській місцевості сягає до 60 км, а час прибуття до місця виникнення подій у деяких випадках більше однієї години, що значно перевищує максимально допустимі значення часу прибуття першого підрозділу до місця виникнення події, та збільшує час на рятування людей і матеріальних цінностей. На разі в Маразліївській ОТГ вже проводяться роботи по облаштуванню пожежного депо та підбору і навчанню пожежних, придбано пожежний автомобіль. В свою чергу, керівництвом Білгород-Дністровського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області надано методичні рекомендації керівництву громади щодо організації та забезпечення пожежної безпеки на підвідомчій території, утворення та функціонування місцевого пожежно-рятувального підрозділу, практичну допомогу у питаннях утворення та вдосконалення діяльності.

Для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Маразліївка за кошти з місцевого бюджету придбали електрокардіограф ECG300GT.

В 2018 году на благоустройство сел Маразлиевской ОТГ потратят 7,5 млн гривен

В 2018 го­ду в Ма­раз­ли­ев­ской ОТГ зап­ла­ниро­вали мас­штаб­ное бла­го­ус­трой­ство сел. На эти це­ли из бюд­же­та раз­ви­тия гро­мады вы­дели­ли 7,5 млн. гри­вен. В се­лах уже прош­ли ра­боты по ре­мон­ту до­рож­но­го пок­ры­тия. В те­чение 2017-2018 го­дов про­вели 30 км улич­но­го ос­ве­щения, идет ре­монт школ и дет­ских са­дов. Кро­ме то­го, в этом го­ду пла­ниру­ет­ся уло­жить 20 км тро­ту­аров по се­лам гро­мады. Су­щес­твен­но пре­об­ра­зит­ся цен­траль­ная ули­ца се­ла Ма­раз­ли­ев­ка. Здесь ук­ла­дыва­ют но­вый тро­ту­ар, вско­ре про­ведут ямоч­ный ре­монт этой ули­цы. Меж­ду до­рогой и тро­ту­аром пла­ниру­ют за­вес­ти чер­но­зем и вы­садить га­зон. Так­же на­чались ра­боты по рас­чис­тке рус­ла ре­ки Ал­ка­лия. В пер­спек­ти­ве реч­ку пла­ниру­ют за­рыбить. Все ра­боты по бла­го­ус­трой­ству ве­дут­ся за счет бюд­же­та гро­мады.

В Маразліївській ОТГ за кошти з місцевого бюджету розпочався ремонт доріг місцевого значення. Значні об’єми робіт вдалось виконати за вагомої підтримки керівника СФГ «Колос» Юрескула Б.П., який не лише надав необхідну техніку для ремонту доріг с. Маразліївка, а й своїх працівників, які активно долучились до проведення заходів з благоустрою організованих Маразліївським сільським головою Чумаком О.О. та його молодою командою КП «Злагода».