Заняття до Дня Безпечного Інтернету

 

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

5 лютого поточного року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області в рамках Дня контролю була проведена виховна година представником відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського РВ ГУНП  в Одеській області Квачук Оксаною та старшим інспектором відділу пробації Оленою Кузнецовою з підобліковою неповнолітньою, на тему «Безпечний Інтернет».

Зараз існує багато небезпек в Інтернеті, й такі заходи  допомагають долучити дітей, молодь, дорослих до створення кращого Інтернету, безпечного Інтернету, що об’єднує людей під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». 

Фото без опису