Бесіда   на тему: «ЗупиниТи насилля»

Насильство є найболючішою проблемою сучасної  України. Нажаль в українському суспільстві спостерігається тенденція не розголошувати, приховувати проблеми сімейного насильства… Деякі вважають, що насилля в сім’ї - це «сімейна справа», до якої не варто втручатися «стороннім».

Кожного дня, кожної хвилини, ми пересічні громадяни стикаємося з насиллям, і не помічаємо, що самі стаємо жертвами, кривдниками або свідками.

І говорити про цю масштабну проблему потрібно не тільки в листопаді в рамках 16 днів боротьби з домашнім насильством чи після нових кричущих випадків, а регулярно підіймаючи цю тему.

Так, 9 лютого 2021 року старшим інспектором відділу пробації старшим лейтенантом внутрішньої служби Альоною Боболєвою та старшим дільничним офіцером поліції Білгород-Дністровського РВП ГУНП України в Одеській області майором поліції Дмитром Биковським для суб’єктів  пробації була проведена бесіда з елементами тренінгу на тему: «ЗупиниТи насилля».

В ході заходу Альона Боболєва розповіла присутнім про насильство, його прояви, види та способи можливого уникнення, толерантне відношення до оточуючих, розвиток відчуття гідності та неповторності.

Представник поліції в свою чергу розповів про правові наслідки вчинення насилля, а саме: притягнення кривдника до адміністративної відповідальності. У випадку систематичного прояву домашнього насилля у працівників поліції є законні підстави відкрити кримінальне провадження для притягнення кривдника до кримінальної відповідальності. 

Крім того, респондентів заходу проінформували стосовно можливості звернення до гарячої лінії, яка є безкоштовною, анонімною та конфіденційною.


Фото без описуФото без описуФото без опису