До уваги суб’єктів малого підприємництва!

 

Для вас існує державна програма підтримки суб’єктів малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

У відповідності до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва». Згідно з Порядком фінансова підтримка суб’єктів малого та середнього підприємництва реалізується в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

За даними Міністерства фінансів України станом на 18.01.2021 за Програмою уповноважені банки вже видали 7957 позик на загальну суму в 18,5 мільярда гривень, з них 11,6 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,2 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,6 мільярда гривень в якості антикризових кредитів під 3%. Найактивнішими учасниками Програми є підприємці із галузі сільського господарства, а це 57%.

В рамках реалізації Програми передбачено проведення навчальних та консультаційних семінарів для підприємців за участю Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки, державної служби зайнятості, Фонду розвитку підприємництва та представників банків-учасників Програми.

Нагадаємо, що Програма поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність та на новостворені підприємства й спрямована на розширення діяльності мікро- та малого бізнесу, сприяння їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

З більш детальною інформацією про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть ознайомитися за посиланням http://5-7-9.gov.ua/ або звертайтеся до Білгород-Дістровського міськрайонного центру зайнятості:            вул. Миколаївська, 12 або за телефоном (04849) 2-78-34  - відділ організації взаємодії з роботодавцями.


Фото без опису