Захід до Дня Соборності

 

21 січня 2021 року в  Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області представниками Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб Юлією Вороніною та  Ольгою Взглядовою була проведена виховна година на тему «День Соборності».

Знайомлячи присутніх з історією, було наголошено, що ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Супроводжуючи розповідь слайдами та фотоматеріалами, Юлія Вороніна розповіла, що для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важлива територіальна єдність.

Історія української соборності є повчальною. Вона застерігає: прагнути до єдності, одностайності у ставленні до Батьківщини – конституційний обов’язок кожного громадянина України. Національні інтереси набагатоважливіші. Адже розбудова в Україні правової, соціальної, демократичної держави вимагає політичної та духовної єдності всіх громадян.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок кожного українця.

 

Білгород-Дністровський МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису