Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЄКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у постійне користування

КП «ОЛЕКСІЇВСЬКЕ» відведені під місця поховання,

площею 3,1964 га, кад.№ 5120888200:01:001:0677,

розташованою за адресою: Одеська обл, Білгород-

Дністровський р-н., Маразліївська сільська рада

(за межами населеного пункту с. Широке)

Відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,статей 12, 92, 122 – 123, частини другої статті 134 Земельного кодексу України, Законів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про землеустрій", статті 23 Закону України "Про поховання та похоронну справу" та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,1964 га, кад.№ 5120888200:01:001:0677, (КВЦПЗД 07.09) - земельні ділянки загального користування відведені під місця поховання, з подальшою передачею у постійне користування КП «ОЛЕКСІЇВСЬКЕ» за рахунок земель комунальної власності   на території Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту с.Широке).

2. Передати у постійне користування КП «ОЛЕКСІЇВСЬКЕ»  земельну ділянку площею 3,1964 га, кад.№ 5120888200:01:001:0677, (КВЦПЗД 07.09) - земельні ділянки загального користування відведені під місця поховання, із земель комунальної власності, яка розташована   на території Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області (за межами населеного пункту с. Широке ).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

Сільський  голова                                               Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка