Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород - Дністровського району Одеської області

 РІШЕННЯ

Про  розподіл коштів вільного залишку до спеціального фонду бюджету розвитку для  Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради  

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію Городецької А.А. про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №898 - VІІI „ Про бюджет Маразліївської сільської територіальної громади  на 2023 рік” про надання згоди на розподіл коштів вільного залишку до спеціального фонду бюджету розвитку для Управління  освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради в сумі 569 000,00,  Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розподілити кошти вільного залишку до спеціального фонду бюджету розвитку для Управління  освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради в сумі 569 000,00грн на капітальний ремонт приміщення (встановлення пожежної сигналізації) для Олексіївського НВК.
  2. Головному бухгалтеру Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради  здійснити нарахування затверджених коштів для потреб Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів  Маразліївської сільської ради  на  2023 рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова - Станков М.М).

 

 

 

 

   Сільський голова                                                                           Віктор ТОПОР

 с. Маразліївка

 « 25 » квітня  2023 року

 №        -VІІІ