Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Волошиній Вірі Ігнатівні у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,2500 га кадастровий номер: 5120884600:02:001:0259 в с. Монаші, вул. Шкільна, 90, Білгород-Дністровського району Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121, 125, 186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Волошиної В. І., щодо надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Монаші, вул. Шкільна, 90, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Волошиній Вірі Ігнатівні у власність для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею: 0,2500 га кадастровий номер: 5120884600:02:001:0259, яка розташована за адресою: с. Монаші, вул. Шкільна, 90, Білгород-Дністровського району Одеської області.

2. Передати гр. України  Волошиній Вірі Ігнатівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею: 0,2500 га, кадастровий номер: 5120884600:02:001:0259 цільове призначення 02.01., для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: с. Монаші, вул. Шкільна, 90, Білгород-Дністровського району Одеської області.

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Сільський  голова                                                                         Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка

квітня 2023 року