Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (проект)

Про надання  погодження  Головному Управлінню

Держгеокадастру в Одеській області щодо надання

дозволу на  розробку проекту землеустрою  на відведення

земельної ділянки у власність Бурківському Станіславу

Павловичу для ведення особистого селянського господарства

на території Маразліївської сільської ради, Білгород-

Дністровського району, Одеської  області, за межами

населеного пункту

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності  у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», розглянувши лист Головного управління  Держгеокадастру в Одеській області, Маразліївська сільська рада

1. Надати погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Одеській області щодо надання  дозволу Бурківському Станіславу Павловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  загальним розміром 1,0 га в масиві «Маразліївка-1»,  ділянка №107, на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, за межами населеного пункту.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва,  екології,  природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В.С.).

Маразліївський сільський голова                                                                                              О.О.Чумак

с.  Маразліївка

«___» грудня   2019  року