У к р а ї н а

ради     за   адресою:  с.    Великомар’янівка,

Паркова, 74 , Білгород-Дністровського району,

Одеської області.

Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. 121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву Брагуца З.В. про надання земельної ділянки   загальним розміром 0,25 га  для обслуговування житлового будинку та господарських будівель та споруд та в с. Великомар’янівка, Паркова, 74,    Маразліївська сільська рада

1. Надати  Брагуца З.В., земельну  ділянку загальним розміром 0,25 га в довгострокове користування терміном на 10 років, із них:

- 0,2500 га для обслуговування житлового будинку  та господарських будівель та споруд в с. Великомар’янівка, Паркова,74, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко Віктор Степанович).

Маразліївський сільський  голова                                                                             О.О.Чумак

с. Маразліївка

«___» грудня 2019 року