Той, хто володіє інформацією, – володіє світом. Нині цей вислів як ніколи актуальний. У зв’язку з останніми змінами на ринку праці, зараз як ніколи стало важливим інформування клієнтів служби зайнятості: як шляхом індивідуальних консультацій, так і під час групових заходів.

03 листопада 2022 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Провідний юрисконсульт Оксана Шиллє розповіла приступнім про основні новації Закону щодо реформування служби зайнятості №2622-ІХ, зокрема: особливості обслуговування безробітних у період воєнного стану, нові інструменти сприяння зайнятості молоді, додаткові заходи по подоланню тривалого безробіття, зміни підходів до стимулювання зайнятості найбільш вразливих осіб тощо.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Долготер звернула увагу на осучаснення підходів щодо підбору підходящої роботи, нові можливості по підвищенню конкурентноздатності на ринку праці (нові категорії осіб, які можуть отримати ваучер на навчання). Вона презентувала професійне навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти, адже саме зараз як ніколи важливо стати затребуваним фахівцем на ринку праці.

Захід відбувся у форматі діалогу, шукачі роботи задавали багато питань, отримали вичерпні консультації фахівців та відповідні інформаційні матеріали.

2.jpg