Сьогодні велику увагу суспільства привертають проблеми людей з особливими потребами, захист їхніх прав, гідності та благополуччя. В сучасних умовах соціально-економічного та політичного розвитку особливо гостро стоїть питання регулювання та захисту праці осіб з інвалідністю.

           2 грудня 2022 року  у  Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю був проведений груповий профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів для категорії осіб з інвалідністю: фахівців головного Пенсійного Фонду України,  Фонду соціального захисту інвалідів в Одеський області та Координаційного центру  з надання правової допомоги. 1.jpg

          Громадян було ознайомлено з державними програмами, якими вони можуть скористуватися – це і допоміжні засоби реабілітації, протезуванням, а також можливість отримати безкоштовне навчання. 

          Безробітних проінформовано щодо умов призначення та отримання соціальної пенсії.  Також надано практичні поради щодо процедури подання документів та заяв до органів соціального захисту населення. 

      На заході оговорили основні моменти реалізації повного спектру можливостей осіб з інвалідністю, що необхідні їм для активної життєдіяльності.2.jpg