Профіленд для школярів

Ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути.

Джордж Еліот

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

У жовтні 2022 року на базі Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості фахівець відділу активної підтримки безробітних Оксана Долготер, з метою формування в учнівської молоді реального погляду на майбутнє, мотивації до вибору актуальних професій на ринку праці, провела цикл профорієнтаційних заходів для учнів 8-11-тих класів Білгород - Дністровщини.

Сучасним підліткам важко сприймати просто інформацію, тому було розроблено інтерактивний квест «Профіленд», який максимально залучає учнів до активної роботи та самостійного усвідомленого вибору. Виконуючи низку завдань школярі з’ясовували основні компоненти правильного вибору майбутньої професії.

Фахівець наголосила, що вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.