«Залежність»

Дата: 17.08.2022 12:18

16 серпня 2022 року для підопічних Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області відділу пробації було проведено тренінгу на тему: «Залежність», за участю соціального працівника філіалуВсеукраїнської організації «Шлях додому»в м. Білгород – Дністровського - Наталії Крамаренко, яку організувала волонтер уповноваженого органу з питань пробації Олена Смолягович. Метою заходу було ознайомити з етапами формування залежностей та варіанти їх подолання.

Під час заходу обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагуна вживанні алкоголю та наркотиків, залежності від них, а також до яких це призводить наслідків: захворювання, які передаються статевим шляхом, скоєння кримінальних правопорушень, складні стосунки в сім’ї, тощо.Проаранжувалиосновні шляхи профілактики наркоманії, алкоголю, розвінчали поширені міфи про популярність і магічність вживання речовин. В процесі роботи відбувсяконструктивний зворотний зв'язок з суб’єктамипробації, які поділились своїми враженнями, досвідом та ставленням до свого власного життя.

Наталія Крамаренко проінформувала учасників заходу про роботу організації, в якій можна отримати кваліфіковану допомогу і всебічну підтримку протягом усього перебування на обліку та супроводження на початку самостійного ведення абсолютно тверезого способу життя, вільний від наркотиків і алкоголю, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також гарантують забезпечення повної конфіденційності і нерозголошення особистих даних.

Клієнтам пробації була роздана інформаційна література даної тематики та засоби контрацепції, яку надала Наталія Крамаренко, а також соціальним працівником Всеукраїнської організації запропоновано провести акцію пройти швидкі експрес тести для визначення інфекційних захворювань, нащо останні надали свою згоду.

20220816_092043.jpg