Трудові права є одними з найважливіших прав людини. Адже від того, наскільки вони дотримуються, залежить рівень життя не лише працівника, а й членів його родини. У зв’язку з карантином, проблема захисту прав працівників є надзвичайно актуальною.

Порушення прав громадян у сфері трудових відносин, з якими зверталися громадяни: оскарження незаконного звільнення та поновлення на роботі; стягнення заробітної плати в судовому порядку; встановлення факту припинення трудових відносин; звільнення особи в період перебування на лікарняному та інші.

З метою підвищення правової обізнаності громадян та юридичної грамотності суб’єктів пробації 8 лютого 2022 року старшим інспектором Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області  Городецькою Ольгою спільно з волонтером Волощук Тетяною проведений інформаційний захід на тему «Особливості цивільно-правових угод».

Клієнтам пробації було роз’яснено поняття  «трудовий договір» та «цивільно-правова угода». Також було визначено відмінності між трудовими договорами та цивільно-правовими угодами і роз’яснено порядок вирішення трудових спорів, які виникають між роботодавцем та працівником.

Возможно, это изображение (5 человек, люди сидят и в помещении)