Білгород - Дністровського району Одеської області

РІШЕННЯ (проект)

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію Городецької Г.А. щодо надання згоди Маразліївській сільській раді внести зміни та доповнення до рішення сесії від 24.12.2020 року №54-УІІІ «Про виділення коштів з місцевого бюджету громади на рахунок  Маразліївської сільської ради»  на виділення коштів з загального фонду на спеціальний до бюджету розвитку в сумі  36 025,00 грн та перекид коштів в сумі 24 975,00грн,   Маразліївська сільська рада

1. Внести зміни та доповнення до рішення від 24.12.2020 року №54-УІІІ «Про виділення коштів з місцевого бюджету громади на рахунок  Маразліївської сільської ради»  на виділення та передачу коштів з загального фонду на спеціальний до бюджету розвитку, а саме:

1.1 перекид коштів на розробку передпроектної документації по об’єкту «розчистка русла річки Алкалія» 24 975,00 грн.

1.2 виділення коштів на розробку передпроектної документації по об’єкту «розчистка русла річки Алкалія» 24 025,00 грн.

1.3 виділення коштів для закупівлі металевих дверей для Амбулаторії с.Маразліївка 12 000,00грн.

2. Надати згоду на використання коштів на соціально-економічний розвиток Маразліївської сільської ради в сумі 300 000,00грн:

2.1 на соціально-економічний розвиток Маразліївської сільської ради в сумі 300 000,00грн.

3. Головному бухгалтеру  Маразліївської сільської ради Городецькій Г.А.. здійснити перекид затверджених коштів для потреб Маразліївської сільської ради  на  2021 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова – Станков М.М.).

Маразліївський сільський голова                                                                           В.О.Топор

с. Маразліївка

«_    » липня 2021 року