Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 54-УІІI «Про Маразліївський сільський бюджет
на  2021 рік»

Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі  статті 103, частини 7. частини 8 статті 78  Бюджетного кодексу України”, враховуючи потреби у розподіленні вільних залишків місцевого бюджету по загальному та спеціальному фонду, додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоровя, освітньої субвенції  що утворилися на кінець 2020 року, Маразліївська сільська рада:

1. Внести зміни та доповнення до рішення Маразліївської сільської ради від 24 грудня 2020 року №54 - VІІI „ Про Маразліївський сільський  бюджет  на 2021 рік”:
    1. У  пункт  1 абзаці другому

цифру «2 309 200,00грн.» замінити на цифру 2 394 200,00 грн.» .

1.3. У  пункті  1 абзаці третьому

Затвердити профіцит загального фонду бюджету Маразліївської сільської ради у сумі 393 000,00 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду  до спеціального фонду  (бюджету розвитку) згідно з додатком  № 2 до цього рішення.

Затвердити дефіцит спеціального фонду бюджету Маразліївської  сільської ради у сумі 393 000,00 грн , джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду ) згідно з додатком  № 2 до цього рішення.

1.  Внести зміни за бюджетними призначеннями головним розпорядникам коштів бюджету сільської ради на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами ,у тому числі по загальному фонду  54 327 855,00  грн .,та спеціальному фонду 393 000,00  грн., згідно з додатком  № 3  до цього рішення.
  2. Внести зміни до міжбюджетних трансфертів згідно з додатком 5 до цього рішення.
  3. Внести зміни до переліку  об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об єктів виробничої, комунікаційної   та соціальної інфраструктури за об’єктами , затвердити обсяг бюджету розвитку  сільського бюджету у сумі   393 000,00 грн. згідно з додатком № 6 до цього рішення.
  4. В  додатки  2, 3, 6, 7,  внести зміни та доповнення , додатки додаються.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  економіки, бюджету, фінансів та комунального господарства (голова – Станков М.М.)

Маразліївський сільський голова                                                                           В.О.Топор

с. Маразліївка

«       »_________2021 року