Зміни кар’єру-зміни життя

 

Багато чого не зробиш, поки не вивчишся.

Але багато треба зробити щоб навчитися.

Конфуцій

 

У квітні 2021 року до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості  звернулися клієнти, які забажали здобути нову актуальну професію. 

Олена багато років працювала оператором з обробки інформації, але омріяною для неї завжди залишалася професія «кухаря». Софія нещодавно закінчила школу та зрозуміла, що її пристрасть - професійна кухня.  

Послугою «неформальне навчання» за професією «кухар» скористався Борис. Наразі  йому лишилося скласти іспити для підтвердження кваліфікації та отримати свідоцтво державного зразка кухаря  3 розряду .

Для Марка - педагога за освітою, бажаною виявилась професія «бармена». Вкрай актуальну у сучасних реаліях спеціальність обрала для себе Антоніна. Вона із захопленням приступила до опанування нового фаху «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Одеська область – справжня туристична перлина півдня України. Напевно, саме тому,  професія «адміністратора» така затребувана на регіональному ринку праці. Недаремно, Ксенія та Катерина обрали саме цей напрямок навчання.

Професійне навчання  за сприяння державної служби зайнятості – це прекрасна можливість зробити себе конкурентоспроможним на сучасному ринку праці. Бажаємо нашим клієнтам успіхів у засвоєнні нових професійних знань та  кар’єрних звершень.  

 Фото без описуФото без опису