УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність Маразліївської сільської ради

майна, що перебуває в користуванні закладу освіти

            Відповідно до статті 142 Конституції України, керуючись статтями 16, 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 року, згідно Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення належного фінансування і утримання об’єктів комунальної власності, які будуть фінансуватися із бюджету Маразліївської сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на безоплатне прийняття майна закладу освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білгород-Дністровського району, управління яким здійснює Білгород-Дністровська районна рада у комунальну власність Маразліївської сільської ради, а саме:

- Монашський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

 

2. Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Маразліївської сільської ради делегувати представників до комісії з підготовки актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білгород-Дністровського району у комунальну власність Маразліївської сільської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії Пестов О.В.) та постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Іваненко В.М.).

 

Маразліївський сільський голова                                                                                В.О.Топор

 

с.  Маразліївка

«___» листопада 2020  року

№ ____ - VІІІ