Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження

Положення про Старосту

Керуючись статтями 54-1, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою організації роботи старост, забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Маразліївської сільської об’єднаної територіальної громади,  Маразліївська сільська рада

1. Затвердити Положення про Старосту Маразліївської сільської ради (Додаток 1).

2. Пункт 2 рішення Маразліївської сільської ради від «30» червня 2020 р., № 1450 - VІІ «Про утворення старостинських округів на території Маразліївської сільської ради та затвердження Положення про Старосту» вважати таким, що втратив чинність з моменту прийняття даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії Пестов О.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» листопада 2020  року