Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (проект)

 Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення(відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 гр.гр. Древаль Галині Іванівні, Павленко Людмилі

 Іванівні, Древаль Анатолію Івановичу, Древаль

Олександру Івановичу  для ведення товарного

 сільськогосподарського виробництва та передачу

 її у власність.

 

              Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,   статей 12, 79-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»  2498-VIII від 10.07.2018, Закону України  «Про внесення  змін  до деяких  законодавчих  актів  України  щодо  визначення  складу,  змісту  та порядку  погодження  документації  із землеустрою» від 02.06.2015 р., № 497-VIII, розглянувши заяву гр.гр. Древаль Галини Іванівни, Павленко Людмили Іванівни, Древаль Анатолія Івановича,  Древаль Олександра Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою у відповідності до фактичних розмірів, визначених в натурі, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 5,8676 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5120888200:01:002:0887 за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Маразліївська сільська рада, масив 36, ділянка № 610.

         2. Передати  громадянам України Древаль Галині Іванівні, Павленко Людмилі Іванівні, Древаль Анатолію Івановичу та Древаль Олександру Івановичу  безоплатно у власність земельну ділянку загальною  площею 5,8676 га в рівних частках кожному в масиві № 36, ділянка № 610 на території Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, екології, природокористування та земельних відносин (голова Коваленко В.С.).

 

Маразліївський сільський  голова                                                                             О.О.Чумак

с. Маразліївка

«___» грудня 2019 року

№ ____ - VІІ