Білгород-Дністровський район Одеська область

Про внесення змін та доповнень до

рішення сесії сільської ради №1175-VІІI

«Про затвердження структури та загальної

чисельності апарату Маразліївської сільської ради

та її виконавчих органів»

Керуючись пунктом 5 частини 1 статті 26, пунктом 6 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Маразліївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни та доповнення до  рішення сесії сільської ради №1175-VІІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Маразліївської сільської ради та викласти п.1 в новій редакції, а саме:

1.1.Пункт 1 вищезазначеного рішення викласти у новій редакції:

Затвердити структуру та загальну чисельність апарату Маразліївської сільської ради та її виконавчих органів у кількості 41 штатних одиниць:

• структуру та загальну чисельність апарату Маразліївської сільської ради у кількості 23 штатних одиниць (додається);
  • структуру та загальну чисельність виконавчих органів Маразліївської сільської ради у кількості 18 штатних одиниць (додається).

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності              (голова Станков М.М.)

Маразліївський сільський голова                                         Віктор ТОПОР

с. Маразліївка

«     » квітня  2024року

№          -VІІI

рішенням Маразліївської

сільської ради

від ___.04.2024 р. № _____-VІІІ

СТРУКТУРА ТА ЗАГАЛЬНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ

апарату Маразліївської сільської ради

1. Сільський голова - 1 штатна одиниця.
    2. Секретар сільської ради - 1 штатна одиниця.
    3. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів -1 штатна одиниця.
    4. Староста - 4 штатні одиниці.
    5. Головний спеціаліст-бухгалтер - 1 штатна одиниця.
    6. Земельний відділ апарату сільської ради - 2 штатні одиниці:
    • Начальник - 1 штатна одиниця;
    • Спеціаліст ІІ категорії - 1 штатна одиниця.
    1. Юридичний відділ  Маразліївської сільської ради- 2 штатні одиниці:
  • Начальник 1 штатна одиниця;
    • Спеціаліст - 1 штатна одиниця(вакантна посада).
    1. Відділ архітектури, містобудування та комунальної власності  апарату сільської ради –2 штатні одиниці:
  • Начальник - 1 штатна одиниця(вакантна посада);
  • Спеціаліст - 1 штатна одиниця(вакантна посада).
    1. Головний спеціаліст з питань діловодства - 1 штатна одиниця.
    2. Завідувач військово-облікового бюро – 1 штатна одиниця.
    3. Інспектор з охорони природи  - 1 штатна одиниця.
    4. Спеціаліст з питань реєстрації місця проживання громадян - 1 штатна одиниця.
    5. Прибиральник службових приміщень – 1 штатна одиниця.
    6. Відділ «Центру надання адміністративних послуг» - 3 штатні одиниці:
  • начальник – 1 штатна одиниця;
  • адміністратор – 1 штатна одиниця (вакантна посада);
  • державний реєстратор речових прав на нерухоме майно - 1 штатна одиниця.
    1.        Головний спеціаліст - архівіст - 1 штатна одиниця.

Всього працівників апарату Маразліївської сільської ради – 23 штатна одиниця, в тому числі: посадових осіб місцевого самоврядування                           – 20 посадових осіб.

рішенням Маразліївської

сільської ради

від 22.12.2023р. №1175-VІІІ

СТРУКТУРА ТА ЗАГАЛЬНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ

виконавчих органів Маразліївської сільської ради

1. Фінансове управління Маразліївської сільської ради,  з чисельністю працівників управління – 5 штатних одиниць (2 вакантні посади).

2. Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради,

до складу якого входить Служба у справах дітей – загальна чисельність управління  5 штатних одиниць(2 вакантні посади).

3. Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради– з чисельністю 3 штатних одиниці.

4. Відділ з питань соціального захисту населення Маразліївської сільської ради,

до складу якого входить Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Маразліївської сільської ради – загальна чисельність відділу  5 штатних одиниць (1 вакантна посада), в т.ч. посадових осіб місцевого самоврядування 3 штатні одиниці.

Всього працівників виконавчих органів Маразліївської сільської ради – 18 штатних одиниць. в тому числі: посадових осіб місцевого самоврядування – 16 посадових осіб.