Описание: Описание: Описание: Описание: TSIGN

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я(ПРОЕКТ)

Про виділення коштів для потреб

Відділу житлово-комунального господарства

та благоустрою Маразліївської сільської ради

Відповідно до ст.26, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », вислухавши начальника Фінансового управління Анну ГОРОДЕЦЬКУ, є необхідність внесення змін та доповнень до рішення сесії Маразліївської сільської ради №1181- VІІІ від 22.12.2023 року «Про бюджет Маразліївської сільської ради на 2024 рік» зі змінами та виділити кошти на потреби Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради в сумі 123 000,00грн на 2024 рік, Маразліївська сільська рада

1. Виділити кошти в сумі 123 000,00грн на 2024 рік для Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради, а саме:
    1. Для закупівлі гербіцидів та фунгіцидів в сумі 42 000,00грн;
    2. Для закупівлі садового інвентаря в сумі 41 000,00грн;
    3. Для закупівлі господарських матеріалів (краска, вапно, синька та інше) в сумі 40 000,00грн.

1. Головному спеціалісту-бухгалтеру  Маразліївської сільської ради внести зміни до плану асигнувань Маразліївської сільської ради  на  2024 рік.
  2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності ( голова Станков М.М. ).

Маразліївський сільський голова                                                                 Віктор ТОПОР

С. Маразліївка

«04» квітня 2024 року