Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Миколаєву Степану Михайловичу, Миколаєвій Ганні Степанівні, Павленко Сергію Олексійовичу, Павленко Наталії Анатоліївні, Павленко Олені Сергіївні у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,2500 га кадастровий номер: 5120884200:02:003:0177 в с. Маразліївка, вул. Миру, 84, Білгород-Дністровського району Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121, 125, 186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Миколаєву С. М., Миколаєвій Г. С., Павленко С. О., Павленко Н. А., Павленко О. С., щодо надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Маразліївка, вул. Миру, 84, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. України Миколаєву Степану Михайловичу, Миколаєвій Ганні Степанівні, Павленко Сергію Олексійовичу, Павленко Наталії Анатоліївні, Павленко Олені Сергіївні  у власність для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею: 0,2500 га кадастровий номер: 5120884200:02:003:0177, яка розташована за адресою: с. Маразліївка, вул. Миру, 84, Білгород-Дністровського району Одеської області.

2. Передати гр. України Миколаєву Степану Михайловичу, Миколаєвій Ганні Степанівні, Павленко Сергію Олексійовичу, Павленко Наталії Анатоліївні, Павленко Олені Сергіївні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею: 0,2500 га, кадастровий номер: 5120884200:02:003:0177 цільове призначення 02.01., для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: с. Маразліївка, вул. Миру, 84, Білгород-Дністровського району Одеської області.

3. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Сільський  голова                                                                         Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка

березня 2024 року