Одеська область, Білгород-Дністровський район

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про передачу в оренду  ТОВ «МЛИН АККЕРМАН»

земельної ділянки комунальної власності

з кад. № 510884200:01:003:0794, площею 5,8354 га.

Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 122,123.124,125, Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» від 16 листопада 2020 р. № 1113,  Закону України  № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». Маразліївська сільська рада

1. Передати  земельну  ділянку ТОВ «МЛИН АККЕРМАН» площею 5,8354 га., кадастровий номер 510884200:01:003:0794, J.11.02 Землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення з цільовим призначенням Для обслуговування будівель та споруд цілісного майнового комплексу в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років  із земель комунальної власності Маразліївської сільської ради, під 3 % від нормативно-грошової оцінки  станом  на 26.03.2024 року, яка розташована за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Олексіївка, станція Кантемир, вулиця Вокзальна, 12-а.

2. ТОВ «МЛИН АККЕРМАН» укласти з Маразліївською сільською радою відповідний договір оренди земельної ділянки згідно  чинного законодавства та здійснити дії щодо реєстрації права оренди  земельної ділянки у відповідності до Закону України « Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

3 . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

Сільський  голова                                               Віктор ТОПОР

с.  Маразліївка