Описание: Описание: Описание: Описание: TSIGN

Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я  (ПРОЕКТ)

Про виділення коштів з вільного залишку освітньої субвенції,

який утворився на 01.01.2024 року для потреб

Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

Виконавчих органів Маразліївської сільської ради

Відповідно до ст.26, ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », вислухавши начальника Управління освіти Олену БАДІНУ, є необхідність внесення змін та доповнень до рішення сесії Маразліївської сільської ради №1181- VІІІ від 22.12.2023 року «Про бюджет Маразліївської сільської ради на 2024 рік» та виділити кошти на потреби Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради з вільного залишку освітньої субвенції, який утворився на 01.01.2024 року в сумі 100 000,00грн на 2024 рік, Маразліївська сільська рада

1. Виділити кошти з вільного залишку освітньої субвенції, який утворився на 01.01.2024 року в сумі 100 000,00грн на 2024 рік для Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради на матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів (спортивний інвентар).
  2. Головному бухгалтеру  Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради внести зміни до плану асигнувань Маразліївської сільської ради  на  2024 рік.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та комунальної власності ( голова Станков М.М. ).

Маразліївський сільський голова                                                                 Віктор ТОПОР

С. Маразліївка

«      » лютого 2024 року